Fono paveikslėlis

Apie Tiki Treiler priekabas

„TIKI TREILER“ gamintojo priekabos sukurtos tiesiog vežti.
Įmonė „Hovus“ yra oficialiai įgaliota atstovauti Lietuvoje šį gerai žinomą „Tiki treiler“ gamintoją, kurio gaminiai yra geriausias pasirinkimas automobilio savininkui ieškančiam nuosavo transporto sprendimo.

ILGALAIKĖ PATIRTIS – gamykla jau daugiau nei 20 metų gamina įvairias priekabas Baltijos bei Skandinavijos rinkoms. Ji stengiasi patenkinti pačių išrankiausių klientų reikalavimus. Šiaurės kraštų atšiauriausios sąlygos metė gaminių konstruktoriams rimtus iššūkius – pagaminti priekabas, kurios būtų ilgaamžės ir tuo pačiu turėtų šiuolaikišką dizainą. Funkcionalumas ir novatoriškumas taip pat atsispindi visose „Tiki treiler“ priekabose.

KOKYBĖ – naudojamos tik geriausios medžiagos siekiant užtikrinti tvirtą konstrukciją, nepamirštant taip pat dizaino reikšmės vystymosi procese. Visa organizacija bei pats gamybos procesas atitinka ISO 9001 ir ISO 14001 standartų reikalavimus. Visuose gamybos proceso etapuose atliekamas nuodugnus kokybės patikrinimas. “Tiki trailer” gamykla naudoja naujausią Europos karšto cinkavimo technologiją, jog suteiktų priekaboms ilgalaikį atsparumą oro poveikiui.

APLINKOS TAUSOJIMAS – gamyboje naudojami patys moderniausi įrenginiai ir novatoriškos medžiagos. Visi gamyklos darbuotojai yra atsakingi už aplinkos saugojimą, todėl griežtai laikosi gamykloje nustatytų taisyklių ir nurodymų, kurie užtikrina efektyvų resursų panaudojimą ir kuo mažesnę aplinos taršą.

Turite klausimų? Mes visada pasiruošę jums padėti!

Patarsime Jums visais priekabų nuomos ir įsigijimo klausimais